Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Kurs na wozy policyjne kurs na pojazdy specjalne szkolenia dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
Kursy dla kierowców-konwojentów
20 lutego, 2017
Leczenie nadpotliwości Bydgoszcz Zabiegi leczące nadmierną potliwość Nadpotliwość
Skuteczne leczenie nadpotliwości
28 lutego, 2017

Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że pranie ekstrakcyjne usuwa stare plamy i zanieczyszczenia, niszcząc przy tym prawie 100% niekorzystnych dla ludzi mikrobów i roztoczy? Istotnie, ta skuteczna metoda prania chemicznego może przywrócić pierwotny wygląd choćby najbardziej zabrudzonemu dywanowi, czy używanej kanapie w dużym pokoju. Specjalistyczna technika moczenia pobrudzonych nawierzchni praktycznie wysysa brud z głębokich warstw materiału. Rezultaty prania ekstrakcyjnego są zdumiewające – piękny zapach i schludny wygląd czyszczonych powierzchni. To jeszcze nie koniec! Podaną przez nas techniką prania chemicznego możesz umyć tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, a nawet złożoną w schowku wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest uniwersalną procedurą prania poplamionych nawierzchni kompletnie bezpieczną dla osób cierpiących na alergie. Mamy możliwość nadmienić również, że czyszczenie ekstrakcyjne nie oddziałuje negatywnie na właściwości oczyszczanych materiałów. Wprost przeciwnie, utrwala je na wiele lat.

Funkcjonuje kilka przedsiębiorstw w Warszawie specjalizujących się w usuwaniu zanieczyszczeń metodą prania ekstrakcyjnego. Popularną marką w tej dziedzinie jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni z tapicerki, a Klienci określają ją najskuteczniejszą firmą piorącą w mieście stołecznym. Może warto uwierzyć ich rekomendacjom. Jednocześnie w tym tekście opowiemy tobie na czym właściwie polega pranie ekstrakcyjne, jakie środki idealnie sprawdzają się w tej metodzie i co możemy oczyścić przy użyciu tej wielofunkcyjnej metody. Czytajcie dalej!

Na czym polega pranie ekstrakcyjne?

Po pierwsze powinno się nadmienić, że technologia prania ekstrakcyjnego służy do czyszczenia takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to materiały zwłaszcza narażone na częste zanieczyszczenia, dlatego też tradycyjne metody prania nie zapewniają pożądanych skutków. Aby w 100% pozbyć się zanieczyszczeń z wersalki, czy dywanu warto jest posprzątać nie tylko pierwszą warstwę materiału, ale również tą środkową. Pranie ekstrakcyjne pozwala docierać do wewnętrznych powłok oczyszczanych powierzchni, co wpływa na to, że ta technologia jest najbardziej skuteczna. A na czym ona polega? W praniu ekstrakcyjnym stosowane są fachowe maszyny, określane ekstraktorami. Te odkurzacze ekstrakcyjne nawilżają warstwy materiału roztworem myjącym. Utrwalony i zaschnięty brud zaczyna się rozcieńczać, po czym maszyna wysysa go z powierzchni zapewniając śliczny zapach, nienaganną czystość i wysoki stopień higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako wariant prania chemicznego likwiduje nie tylko świeże plamy, ale również plamy, które powstały nawet wiele lat temu. Po tym fachowym zabiegu czyszczącym kanapa, czy tapicerka prezentują się jak nowe.

Technologia prania ekstrakcyjnego

W poprzednim akapicie zdawkowo określiliśmy samą technikę prania ekstrakcyjnego. Teraz opowiemy Wam jak konkretnie przebiega mechanizm prania ekstrakcyjnego, jakie maszyny są wykorzystywane w trakcie sprzątania i jakie preparaty chemiczne są najlepsze. Przed przystąpieniem do zabiegu prania ekstrakcyjnego powinno się precyzyjnie ocenić konstrukcję materiału i typ zabrudzeń. Pozwala to korzystniej dopasować płyny piorące i oszacować odpowiedni czas namaczania, tak żeby czyszczony materiał nie uległ uszkodzeniu. Następnie przechodzi się do fazy moczenia. Ten proces rozkłada zaschnięty brud. Kolejnym krokiem jest odkurzanie. Zaraz po tym powinno się dobrze wysuszyć określoną powierzchnię. I koniec. Powróćmy teraz do wątku środków czyszczących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj pierwsze miejsce zajmuje popularna firma Karcher, oferujące domowe i przemysłowe ekstraktory do mycia, oraz płyny do prania chemicznego.

Zalety prania ekstrakcyjnego

Jak już informowaliśmy na samym wstępie czyszczenie dywanów i tapicerki techniką ekstrakcyjną pozwala wyeliminować nawet 99% groźnych bakterii. Na tym wszakże nie zamykają się zalety tej metody sprzątania powierzchni. Pranie ekstrakcyjne likwiduje nieprzyjemne zapachy, na przykład zapach zwierząt domowych, czy zapach potu. Ponadto konserwuje prany materiał, regenerując kolor i konstrukcję włókien. Pranie ekstrakcyjne jest mocno rekomendowane osobom z alergiami, gdyż niszczy roztocza i inne elementy generujące reakcje uczuleniowe. Jest to idealna technika prania dywanów i tapicerki meblowej. W rosnącej liczbie przypadków poleca się ją również do mycia tapicerki w samochodzie, oraz czyszczenia powierzchni ze skóry (które są wyjątkowo ciężkie w kosmetyce).

Czy masz ochotę na skorzystanie z nowatorskiej i skutecznej techniki czyszczenia tapicerki? Pragniesz odświeżyć swój poplamiony dywan na wiosnę? Nie ma skuteczniejszej formy prania niż pranie ekstrakcyjne. 100% zadowolenie gwarantowane. Firma Pogromca Brudu oferuje pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także mycie mebli skórzanych w Warszawie, a dokładnie w okolicach Bielan. Dysponujemy fachowymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi marki Karcher i specjalistycznymi środkami myjącymi o delikatnym zapachu. Zapewniamy dojazd do Klienta i wyczerpującą analizę oczyszczanych powierzchni. Jesteśmy firmą piorącą polecaną przez ogromną liczbę Klientów. Skorzystaj z naszych rzetelnych usług prania już teraz. Wstąp na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok