Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Ogrody projektowanie i zakładanie – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Akty notarialne
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest uznawany na całym świecie. Egzaminy wymagają wielofazofych starań. Dzięki nim bez problemu zaprezentujemy nasze umiejętności na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, lub w razie składania papierów na studia. Odpowiednio podsumowują nasze umiejętności i przedstawiają je na papierze. Nie każde miejsce oferuje nam możliwość podejścia do egzaminu. Taką sposobność dają tylko specjalne szkoły językowe. Działają one w porozumieniu z Cambridge English Qualifications, dzięki czemu zyskujemy profesjonalny certyfikat. Jeśli podejmiemy decyzję o podejściu do egzaminu, dobrze jest skorzystać z usług szkoły językowej, która pomoże nam w nauce. Samemu nie łatwo jest się odpowiednio przygotować. Niezbędne nam są odpowiednie materiały pomocnicze i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych tematach. Każdy egzamin obejmuje inny zakres umiejętności i jest dobrany pod różne grupy wiekowe, jednocześnie otwierając nam nowe możliwości. Ułatwia to dostanie się na zagraniczne studia czy pracę w międzynarodowej korporacji. Dzięki rozdzieleniu egzaminów na kategorie prościej jest się do nich dopasować i możemy wybrać te najbardziej odpowiednie dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem został stworzony ze względu na najmłodszych. Ocenia on umiejętności na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Taki certyfikat mają możliwość otrzymać dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Potwierdza to ich stopień zaawansowania i kieruje do kolejnych działań powiązanych z nauką języka. Prościej jest im w późniejszych latach podejść do bardziej zaawansowanych egzaminów, które przydadzą się na dalszych etapach kształcenia. Prezentuje się to też na wyąszych ocenach w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z testów.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, który umożliwia przystąpienie do niego osobom pełnoletnim. Zdany egzamin udowadnia zaznajomienie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuowanie nauki na wyższym poziomie i związanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie zyskujesz sposobność pracy w środowisku wielojęzycznym. Zaliczenie egzaminu oznacza radzenie sobie z językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest uznawany na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English udowadnia, że nie będzie dla ciebie problemem przebywanie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zwolnienie z zajęć języka angielskiego na studiach, czy przystąpienie do nauki w innym kraju w języku angielskim. Zdobywając konkretne wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość nauczania w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English reprezentuje poziom zaawansowany. Jest uznawany przez najlepsze firmy. Informuje, że możesz już posługiwać się językiem angielskim tak samo w codziennym życiu, jak i w biznesie.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już najwyższym certyfikatem z serii Cambridge English. Stwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zdobyciu go powinniśmy zrozumieć prawie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, nie mamy problemów z językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest już opcja podjęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin przedstawia umiejętności w specjalistycznych sytuacjach biznesowych. Jest to istotne, jeśli zależy nam na udowodnieniu pracodawcy naszych predyspozycji. Przygotowanie do tego certyfikatu gromadzi specjalistyczne słownictwo pożądane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów weryfikuje nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest możliwość dokładnej oceny stopnia zaawansowania. Potwierdza to też wysoką wartość certyfikatu. Egzaminy najczęściej są dzielone na 2 części: pisemną i ustną. Pisemna część zawiera zadania związane ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej testu mamy okazję kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą wymowę i wiedzę w różnych tematach, mających miejsce w codziennym życiu. Trzeba brać pod uwagę, że przebieg egzaminu zależy od tego, jaki certyfikat wybierzemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie jesteśmy pewni naszych predyspozycji językowych, warto jest udać się do szkoły językowej. Tam nauczyciele sprawdzą nasz poziom zaawansowania i przygotują nas do zdobycia certyfikatu. Możemy skorzystać też z sugerowanych grup wiekowych, ponieważ stopień trudności egzaminu wzrasta adekwatnie do poziomów nauki. Certyfikaty są też związane z tym, co zamierzamy dzięki nim zyskać. Jeśli jest nam niezbędny do konkretnej pracy, najprawdopodobniej zdecydujemy się na inny, niż w przypadku starania się na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok