Układanie kostki brukowej Toruń
15 września, 2020
Jak kupić dom
15 września, 2020

Oprogramowanie enova365 -wdrożenia

System enova365 to nowatorski system ERP, dzięki któremu kierowanie przedsiębiorstwem staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące jedną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży i nowoczesności stosowanych metod technologicznych.

Czym jest system ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą stale, spajających i wspierających planowanie zasobów firmy. Dobrany do wielkości działalności, dzięki możliwości doboru modułów i zwiększenia ich ilości z uwagi na wielkość potrzeb.

Jak system ERP wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia wszechstronne sterowanie przedsiębiorstwem, wspiera zarządzanie biznesem i analizę danych. Zawiera wszelkie ramy działania, połączone z zarządzaniem finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Upraszcza dojście pracowników do informacji, a jednocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, pracując w zgodzie z polskim prawem, dostosowuje się do aktualnych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system ERP?

System enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy firma jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma mocną pozycję w branży, enova365 proponuje wygodne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system ERP dopasowuje się do firmy w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP?

Chociaż moduły mogą pracować niezależnie, taka sama baza danych dla wszystkich zakupionych modułów, oferowana przez producenta enovy365, umożliwia wdrażanie informacji osiągalnych dla wszystkich uprawnionych pracowników w każdym dziale firmy, kiedy jest to konieczne. Używanie systemu pozwala na umieszczanie schematów procedur pracy, przydzielanie obowiązków i uzupełnianie raportów i zestawień. Działa: zbierając, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić krążenie informacji i uprościć wszelkie procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pomaga usuwać błędy pracowników.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym usługę korzystania z systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest też dostępny w chmurze oraz online, dzięki czemu firma korzysta z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który poleci moduły, które będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z decyzją o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły i zapewnia szkolenia z obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizowanie systemu do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność albo otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie systemu do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony przede wszystkim dla średnich i małych firm z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to kolejna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w bazę IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Używając systemu enova365, firma otrzymuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na efektywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i usunięcie ryzyka błędu. Ponadto szybki dostęp do analiz biznesowych i wszelkich informacji, umożliwia pracę na najwyższym poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rozwija się wraz z firmą, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok