Wynajem autobusów wycieczkowych – Organizujemy wyjazd służbowy

Kancelaria notarialna pieczątka notariusza
Kancelaria notarialna – zarys historyczny i czasy współczesne
22 stycznia, 2018
Najlepszy dentysta w Toruniu GABIENT STOMATOLOGICZNY KLINIKA STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ
Szukamy dobrego dentysty, na co zwrócić uwagę
24 stycznia, 2019

Wynajem autobusów wycieczkowych – Organizujemy wyjazd służbowy

Wynajem autokarów Toruń - przewozy autokarowe

Wynajem autokarów Toruń - przewozy autokarowe

Wyjeżdzasz? Na co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika?

Najważniejszym aspektem każdej wycieczki jest wynajem autokaru. Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy przewozowej ? Aby nie zgubić się w gąszczu ofert, sprawdź na co zwrócić uwagę zanim wynajmiesz autokar.

REZERWACJA BILETÓW ON-LINE

Wiele firm transportowych ma w swojej ofercie możliwość rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Z każdego miejsca i o każdej porze możesz zorganizować przejazd sobie i innym. Żeby to zrobić potrzebujesz tylko komputera lub urządzenia mobilnego oraz dostępu do internetu. Kiedy dokonasz rezerwacji on-line najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet jest bardzo wygodny, ponieważ nie musisz go drukować.

Kolejnym plusem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest szansa na zniżki. Wiele firm oferujących wynajem autokarów ogłasza specjalne oferty promocyjne dla klientów, którzy kupują bilety przez internet. Jeżeli szukasz odpowiedniego środka lokomocji, koniecznie sprawdź, czy wybrana firma transportowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

SPRAWDŹ, CZY TWOJA PODRÓŻ BĘDZIE KOMFORTOWA

Przy organizowaniu wielogodzinnej podróży, istotnym aspektem będzie funkcjonalność autobusu autobusu, którym będziemy podróżować. spróbuj upewnić się, czy wybrana przez nas firma przewozowa zagwarantuje nam komfortową podróż. Większość firm wynajmujących autokary udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wyposażenia swoich pojazdów- sprawdź więc, czym pojedziesz! Upewnij się, czy siedzenia są regulowane, czy przestrzeń pod siedzeniami umożliwi ci wyprostowanie nóg. Może to być istotne szczególnie w razie wielogodzinnej podróży- będziesz mógł odpocząć , dzięki czemu podróż minie ci w mgnieniu oka Nie ma nic gorszego, niż długa podróż w niekomfortowych warunkach

Kolejnym bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego pojazdu jest klimatyzacja. Postaraj się więc sprawdzić, pojazdy są w nią wyposażone. Długa podróż nieklimatyzowanym pojeździe lub marznięcie bez ogrzewania to także bardzo ważny aspekt podróży.

Dużym plusem autokaru wycieczkowego jest wbudowana toaleta. Jest to bardzo ważne szczególnie kiedy szukasz autokaru na wycieczkę szkolną. Dzięki autokarom z toaletą na pokładzie, zapewnisz swoim podopiecznym nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz przedłużających podróż postojów.

Jeżeli należysz do osób, które nie potrafią spać w podróży sprawdź, czy wybrany przez ciebie pojazd pozwoli ci na zrelaksowanie się przy ulubionym serialu, bądź zaproponuje projekcję swojego. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka będziesz mógł także popracować, zrelaksować się oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

UPEWNIJ SIĘ, ŻE BĘDZIESZ BEZPIECZNY

Dla wielu z nas długa podróż to także duży stres, szczególnie jeśli jesteś organizatorem wycieczki. Nie wszyscy lubimy dalekie podróże. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranego przez ciebie przewoźnika, wynajętego przez ciebie przewoźnika zostali odpowiednio przeszkoleni. Zwróć uwagę, czy kierowcy zmieniają się podczas jazdy.. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Pamiętaj, że jeden kierowca nie może prowadzić pojazdu dłużej niż 4,5 godziny bez przerwy- jeżeli zauważysz coś takiego, to znak, żeby nigdy więcej nie korzystać z usług tego przewoźnika. Najbezpieczniej będzie jednak upewnić się, że kierowcy wybranego przewoźnika są odpowiednio przeszkoleni jeszcze przed podróżą. Nawet jeśli jest duża różnica w cenie, a nie mamy gwarancji, że wybrana przez nas firma wynajmująca autokary kierowcy danej firmy są wykwalifikowani i bezpiecznie dowiozą nas na miejsce, lepiej zainwestować w bilet droższy i mieć pewność że, nasz kierowca będzie miał zmiennika i nie zaśnie za kierownicą. Pamiętaj, że twoje życie i zdrowie jest bezcenne.

POCZYTAJ, CO SĄDZĄ INNI

Wybierając przewoźnika, warto sprawdzić, jak inni oceniają dane usługi Dzięki temu dowiesz się, czy opisy na stronie internetowej są zgodne z rzeczywistością, zanim jeszcze wsiądziesz do wybranego autokaru. Pamiętaj, że nie warto wierzyć we wszystko, co pokazuje internet

Wiele osób nie przepada za dalekimi podróżami i często denerwuje się przed drogą. Kiedy źle wybieramy przewoźnika i jesteśmy zmuszeni przetrwać wiele godzin w ciągłym dyskomforcie, jazda staje się męką. Być może wyda się wam, że wyżej wymienione rady są sprawami oczywistymi, jednak podróżnikom mniej zaawansowanym mogą one oszczędzić wielu nieprzyjemności Komfort w podróży to rzecz fundamentalna, dlatego warto starannie wybrać firmę przewozową

Więcej poczytaj na Przewozy autokarowe Toruń

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok