Innowacyjne nalewarki od autoryzowanego dostawcy

ETYIECIARKA PE LABELLERS - MASZYNY ETYKIETOWANIE ETYKIECIARKI PRZEMYSŁOWE
Etykieciarki i maszyny pakujące od autoryzowanego dostawcy
5 października, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka poliuretanowa – nowa forma izolacji ciepła
2 listopada, 2016

Innowacyjne nalewarki od autoryzowanego dostawcy

Nalewarki Maszyny Rozlewnicze Nalewaczki Ultrapak

Nalewarki Maszyny Rozlewnicze Nalewaczki Ultrapak

Ultrapak – oferta maszyn rozlewniczych

Jakakolwiek linia fabryczna musi posiadać dobrą maszynę rozlewniczą, dzięki której wyrób ekspresowo znajdzie się w opakowaniu. Nie może w nim być zbyt małej jego ilości, ponieważ nie wykona standardów i zostanie zdyskwalifikowany, ani zbyt dużo – spowoduje dotkliwe straty ekonomiczne. Dzięki firmie Ultrapak w naszym kraju można kupić nowoczesne nalewarki tłokowe, Ultra Clean, ciśnieniowe, grawitacyjne, z przepływomierzami, próżniowe, wagowe i w odmianie monobloków. Maszyny rozlewnicze od Ultrapak cechują się odporną stalową strukturą oraz znaczną wydajnością. W salonie firmy można liczyć na rozległą pomoc fachowców, którzy od lat pracują w zawodzie. Nalewarki można przystosować do specjalnych wymagań Interesanta, przykładowo. konkretnego towaru, skuteczności lub ciągu rozlewu. Doskonale sprawdzą się w różnych branżach przemysłu: wody mineralnej, napojów nabiałowych, wina, spirytusu, napojów izotonicznych, soków owocowych z dodatkami i bez dodatków. Skuteczność nalewaczek zawiera się w zakresie od 3.000 do 90.000 napełnionych butelek w przeciągu pojedynczej godziny. Maszyna wypełnia szklane i syntetyczne butelki oraz konserwy. Do gęstych, kleistych, posiadających większe części wytworów przeznaczone są dozownice. Chodzi tu przykładowo o dressingi, dżemy, majonezy, ketchupy, sosy, oleje jadalne i motorowe, pasztety, zupy rybne, potrawy z mięsem, przetwory pomidorowe, skondensowane mleko, mokre pasze dla zwierząt, wyżywienie dla niemowląt. Wśród dozownic wydziela się: dozownice próżniowe, rotacyjne, tłokowe, kieszeniowe, wolumetryczne, półautomatyczne, automatyczne, pionowe oraz grawitacyjne, maszyny rozlewnicze Bag-in-Box, do kegów PET oraz kegów ze stali kwasoodpornej.

Maszyny rozlewnicze – opis najważniejszych rodzajów

Głównym rodzajem są nalewarki tłokowe, które umieszczają towar w opakowania przy użyciu specjalnych tłoków znajdujących się w cylindrach. Każdy tłok zasysa porcję wody mineralnej albo wina i sączy ją do osobnych butelek. Miara może mieć od 5 – 1200 ml. Jakakolwiek głowica posiada własny tłok. Nalewarki nadciśnieniowe świetnie sprawdzą się przy nalewaniu przetworów z zawartością dwutlenku węgla. W zasobniku buforowym wywoływane jest wysokie ciśnienie, za sprawą którego gazowany napój zanadto się „nie wzburzy”. Nalewarki ciśnieniowo – przelewowe wykorzystuje się ogólnie do wpuszczania wyrobów w butelki szklane oraz PET. Są to przykładowo sosy albo przetwory, które mają zwartość „rzadką”, pieniącą się względnie średniolepką. Sprawdzą się w dziedzinie drogeryjnej oraz chemicznej, gdyż są w stanie umiejscowić w opakowaniu od 100ml – 10 l produktu. Nalewarki podciśnieniowe stosuje się do rozlewu alkoholi lub innych płynów bez zawartości dwutlenku węgla. Tutaj wyrób jest zasysany przy wykorzystaniu ejektora. Ciśnienie w zbiorniku jest znacząco niższe od atmosferycznego. Maszyny rozlewnicze z przepływomierzami są niezwykle precyzyjne przy dozowaniu produktu z wykorzystaniem narzędzi do pomiaru objętości bądź masy – inaczej przepływomierzy. Powstają m.in. w typie elektromagnetycznym oraz masowym. Nalewarki do nalewu w kegi PET potrafią pracować z różnorakimi rodzajami kegów: Petainer®, Ecokeg®, Key-Keg®, Dolium®, Polikeg® oraz Key Keg® Slim Line. Maszyny rozlewnicze do rozlewu w opakowania Bag-in-Box, a dokładnie urządzenie STERILBOX, mogą być zaopatrzone w dźwignię. Wykorzystując ją operator rozwiera i zamyka kegi. Maszyny rozlewnicze w kegi ze stali rdzoodpornej – MASTERKEGS – dostosowuje się głównie do przemysłu winiarskiego i piwowarskiego.

Oferta całych linii technologicznych dopasowanych do konkretnego produktu

Firma Ultrapak może dodatkowo skonstruować kompletną linię do masowego wytwarzania produktów. Zazwyczaj doradcy firmy opierają się na oczekiwaniach Nabywcy, przykładowo co do produktu, jaki będzie przy jej użyciu przetwarzany, jaką przestrzeń ma ona zajmować? Do tej pory z możliwości firmy zaczerpnęli: Invento, Nałęczów Zdrój (Cisowianka), Augustowianka, Żywiec Zdrój, Staropolanka, Bartex, Akwawit – Polmos Wrocław, CEDC International (produkujący wódkę Bols) oraz Wosana. Maszyny rozlewnicze mogą być wykonane w typie monobloków bądź trójbloków. W przypadku tych pierwszych Kupujący może wybrać spośród czterech typów – Magic, Magic FW, Master i Master Can. W technologii „sterylnej” lub Ultra Clean. Dzięki wymienionym metodom można w błyskawicznym tempie wlewać produkty wyjątkowo nieodporne bakteriologicznie, przykładowo. mleko o przedłużonym terminie zdatności do wypicia. Linie technologiczne skonstruowane przez Ultrapak cechują się indywidualnym wyglądem, wysoką sprawnością przy jednoczesnym uwzględnieniu oszczędności poboru energii i spełnianiem wszelkich warunków czystości. Partnerstwo z rynkowymi potentatami w dziale wytwarzania maszyn produkcyjnych dało firmie Ultrapak szansę na zyskanie wyróżnienia w oczach Klientów. Chodzi o takich wytwórców, jak FT System, Dimac, P. E. Labellers, Zalkin, Cosmopack i grupa CFT. Dzięki wymienionym firmom linię technologiczną można zaopatrzyć w etykieciarki, zamykarki, tunele pakujące, orientatory, rozdzielacze rzędów, narzędzia do prowadzenia samokontroli i in.

Szczegółowe informacje o ofercie można znaleźć klikając w link – MASZYNY ROZLEWNICZE

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok