Nowoczesne instalacje pneumatyczne
20 grudnia, 2016
dobry dj warszawa
Dlaczego warto wybrać DJ-a na wesele?
30 grudnia, 2016

Dj na imprezę klubową

Profesjonalny dj na imprezy biznesowe dj na eventy pracownicze dj w Łodzi i okolicach

Profesjonalny dj na imprezy biznesowe dj na eventy pracownicze dj w Łodzi i okolicach

Wyruszenie do lokalu w piątkowy bądź sobotni wieczór, oznacza dla większości młodych ludzi świetny sposób na spędzenie niezagospodarowanego czasu. Ale nie wyłącznie – chodzi jednocześnie o odprężenie, przykładowo po męczącym dniu w szkole, po niezmiernie ważnym egzaminie (np. licencjackim), po otrzymaniu umowy na czas nieokreślony, na którą od dłuższego czasu się czekało. Pretekstów do balowania można niewątpliwie odszukać tyle, ile jest zainteresowanych na świecie. W jaki sposób się jednak przyszykować do takiego eventu, na jakim centralną osobą dbającą o scenerię instrumentalną jest DJ? Co założyć, jak się zachowywać i na który napój alkoholowy się zdecydować, gdy idzie się do lokalu pierwszy raz? Dla osób imprezujących regularnie odpowiedzi na owe pytania będą oczywiste, lecz słabo obeznanym z pewnością się przydadzą.

Jakie jest najlepsze miejsce na imprezę?

Którykolwiek klub posiada własny, specyficzny charakter. Aby dobrać ten, który będzie zwyczajnie przystawał do naszych preferencji, najlepiej: po pierwsze – popytać koleżanek, którzy już w nich się bawili oraz wiedzą mniej więcej jaka dominuje tam atmosfera. Po drugie – samodzielnie przypadkowe odwiedzić oraz osobiście zweryfikować, który jest odpowiedni. Po trzecie – przemyśleć to, na czym przede wszystkim nam tego wieczoru zależy, np. wypatrujemy partnera, przyjaźni bądź wyłącznie wariackiej zabawy do świtu. Na wielu stronach internetowych mamy szansę również wynaleźć sporo stron w rodzaju „przewodnik balangowicza”, na których znajdują się uniwersalne rady na temat tradycyjnych przygotowań do wieczornego wyjścia. Jeżeli jednak wyłoniliśmy event klubowy z DJ-em, wówczas wypada kierować się tutaj nieco innymi regułami. Jakimi?

Co zrobić, by dobrze się bawić na klubowym evencie?

W pierwszej kolejności wcale nie powinniśmy pić dużej ilości napojów wyskokowych na pusty żołądek oraz wędrować do klubu już podchmielonym (bądź wprost upitym). Wówczas cała impreza utraci sens. Po godzinie albo dwóch w ogóle nie będziemy w stanie korzystać z aury klubu. A co ważniejsze – z oferty muzycznej DJ-a na imprezie! Wystarczy jak skonsumujemy pożywny posiłek (nie przejadając się). Do klubu musimy iść z lekką głową, w świetnej formie oraz z pozytywnym podejściem. Nie możemy „przyodziewać się” warstwowo, albowiem zwyczajnie jest w nim gorąco. Można swobodnie pląsać na krótkim rękawku. Mężczyźni, którzy zamierzają włożyć bluzę z długim rękawem, powinni szybko położyć ją z powrotem do szafy! Bardzo szybko powstaną plamki od potu, co może w błyskawicznym tempie zniechęcić płeć piękną do obcowania podczas tańca. Skoro jesteśmy już przy płci pięknej… trzeba omijać z daleka cieplejsze szarawary, leginsy pod nimi i wszelkie rzeczy, które imitują wydziergane przez staruszki na drutach… Zupełnie nie nadają się one na omawianą okoliczność. Jeżeli jeszcze nie mamy pomysłu co założyć, wystarczy spojrzeć na zdjęcia DJ-a na imprezie. Inną kwestią jest magiczny odcień biały. Balangowicze są zobowiązani z niego zrezygnować na rzecz ciemniejszych barw. Biel intensywnie odbija światło oraz wyjawi wszelakie wady bielizny. Lub fakt całkowitego jej braku. Wystarczy dopasować z umiarem lśniące akcesoria, m in. fluorescencyjne bransoletki.

By potańcówka nie była „niewypałem”, nie może odbyć się ewidentnie bez:

  • zgodnej paczki towarzyszy,
  • przeróżnych osób, w towarzystwie jakich bardzo lubimy spędzać czas,
  • specjalnego pomieszczenia dla klientów tańczących oraz pijących,
  • zgadywanek, konkursów oraz różnorodnych gier
  • porywającej muzyki

Trzy największe niedopatrzenia pań wędrujących na zabawę

Wysokie szpilki. Owe wyrażenia są oczywiste dla większości klubowiczów. Takie buty są niezwykle kłopotliwe, zazwyczaj sztywne wewnątrz i nienaturalnie wyginają nogę. Można się łatwo przewrócić, dostać odgniotków i odparzeń (szczególnie, gdy posiadaczką zawrotnych szpilek jest pani zakładająca je od czasu do czasu), nastąpić komuś na nogę oraz spowodować ogromny ból. Często do klubów wcale nie można przybywać w szpilkach posiadających obcas wykonany z metalu, bowiem możemy nimi zepsuć, np. parkiet czy wyjątkowe elementy wnętrza. Drugim fatalnym uchybieniem pań jest tańczenie z rozłożonymi i równolegle mokrymi włosami. Można „zaatakować” nimi kogoś po twarzy, w ogóle nie prezentuje się to ładnie i nie będzie pozytywnie przez nikogo przyjmowane. Finałowym ważnym uchybieniem Pań jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em pokaźnej torebki z wszystkimi dokumentami, bogactwem kosmetyków, telefonem, tabletem i kolejnymi rzeczami, które właściwie są nieprzydatne. Jeżeli zdarzy się, iż nikt z towarzyszy niestety nie będzie monitorował kurtek oraz torebek, mamy możliwość paść ofiarą grabieży. A w takiej sytuacji utracimy wszystko, z czym weszliśmy do klubu. Trzeba zabrać ze sobą kopertówkę do założenia na ramię bądź inną małą torebeczkę, do której wkładamy tylko to, co naprawdę konieczne, np. pieniądze oraz telefon. Z ową torbą będzie można chociażby skakać (jeżeli nie jest zbyt mocno obładowana).

Jeśli nie masz zielonego pojęcia jak wygląda impreza klubowa z udziałem znakomitego DJ-a, kliknij w niniejszy odnośnik – DJ Jacek PP na eventy klubowe w Łodzi

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok