Doświadczony wodzirej na wesele bezalkoholowe

zakręcarki zalkin zamykanie butelek maszyna zakręcająca
Nowoczesne maszyny zakręcające, czyli zakręcarki firmy Zalkin
26 kwietnia, 2017
adwokat toruń skuteczny prawnik kancelaria adwokacka z torunia
Ubiegasz się o odszkodowanie? Wybierz profesjonalnego adwokata
1 maja, 2017

Doświadczony wodzirej na wesele bezalkoholowe

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Impreza weselna jest wyjątkową imprezą rodzinną, jaka powinna na dobre zapisać się w pamięci wszystkich gości. Bardzo dobrze by było, jeśliby przywoływała oczywiście ciepłe wspomnienia. Każda para rozmyśla o interesującym, ładnym oraz fascynującym weselu. Więc takim, na którym osoby zaproszone będą bardzo dobrze się bawić z wyczuciem oraz smakiem do samego końca.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

Dziś bez przerwy znajdujemy reklamy w Internecie zachwalające napoje alkoholowe, papierosy oraz kolejne używki, np. napoje energetyzujące. Często nieodpowiedzialne osoby planując wesele zamierzają zadowolić wszystkich, a dobrą metodą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Gdy go wypijamy puszczają nam hamulce i nie przeszkadzają nam już nietaktowne komentarze teścia, krzyk najmniejszych gości i zapach papierosów przesuwający się nad nimi (pomimo że sami wcale nie palimy). Dj na wesele, wykwintne dania, wielorakiego pokroju atrakcje oraz doskonała atmosfera – to wszystko w rzeczywistości wystarczy. Wstrzemięźliwość na wspomnianych ceremoniach zdarza się bardzo rzadko, lecz od pewnego czasu mnóstwo małżeństw zaczęło promować wspomniany styl. Dlaczego? – ze względu na najmłodsze dzieci, jakie krótko mówiąc nie mogą podpatrywać bliskich pod wpływem wysokoprocentowych trunków, zaś z innej strony – jest to wyznacznik dorosłości oraz odpowiedzialności.

Sporo osób, w zasadzie nie tylko wchodzących w skład Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „wspaniała impreza w ogóle nie zależy od ilości spożytego spirytusu” lub „zupełnie nie potrzeba trunków, ażeby świetnie imprezować”. W sytuacji wesel jest to o tyle zaskakujące, ponieważ w Polsce nadmienione uroczystości od dawien dawna były sowicie zakrapiane. Pary, jakie zdecydowały się dzisiaj na wesele bez kropli alkoholu przeważnie słyszały nieprzychylne aluzje, odtrącenie szansy uczestnictwa w zabawie lub zdania „Wesele bez alkoholu? Hahaha”. O ile wynajęcie doświadczonego wodzireja na imprezę nie jest niczym ekscentrycznym, to deficyt napojów alkoholowych – owszem.

DJ na weselu bezalkoholowym

Dobre przyjęcie to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz kompozycja dobrana do gustów zaproszonych osób. To akurat on planuje harmonogram imprezy oraz układa najprzeróżniejsze ciekawostki. Na przyjęciu weselnym bez napojów wyskokowych jest dosłownie niezbędny. Dobry DJ to gwarancja wyśmienitej imprezy choćby przez dwa dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego nadrzędne obowiązki? Prócz tego, że jest odpowiedzialny za skomponowaną muzykę, to dowolne wydarzenie powinno być przez niego odpowiednio wcześnie deklarowane oraz przeprowadzone. Każdy członek rodziny i znajomy ma się świetnie bawić, chociażby ten wyraźnie niepewny. Praca wodzireja rozpoczyna się częstokroć od określenia gościom ich miejsc, zaś zaraz potem – wraz z kolejnymi wydarzeniami – razem śpiewa z uczestnikami, pokazuje im konkretne ruchy tańca, realizuje wielorakiego rodzaju animacje. Wszystko to robi w sposób żartobliwy, jednakże nie niewłaściwy. DJ-wodzirej powinien być „duszą towarzystwa”, głównie na ucztach bez trunków. Trzeźwi uczestnicy o wiele więcej wymagają i to przez dłuższy okres w porównaniu do tych, którzy natychmiast na wstępie zabawy są pod wpływem napojów wysokoprocentowych.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów wysokoprocentowych czasami może odbyć się dużo standardowych uroczystości, np. wieczory panieńskie sylwester, rocznice zamążpójścia. Zamiast marnotrawić fundusze na „gorzałkę”, musujące wino oraz szampana, wystarczy wykazać się ociupinę lepszą fantazją. Wieczór kawalerski może trwać nawet dwa lub trzy dni, natomiast podczas potańcówki Panna Młoda jest przygotowywana do wypełniania roli cudownej małżonki. Taka sytuacja tyczy się wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich absolutnie nie powinny skakać rozebrane tancerki. Imprezy i wyjścia bez napojów alkoholowych są świetną alternatywą głównie dla tych opracowywanych w starym charakterze. Nieraz Mężowie oświadczają, iż chcą bawić się świetnie na prywatce, a nie tylko następnego dnia chwalić się kolegom ile konkretnie udało im się wysączyć alkoholu. Napój alkoholowy służy zwłaszcza do tego, by „przykrywać” podstawowe rzeczy, m. in. brak przeżywania frajdy z imprezy, przywiązania do najbliższych (lub ogólnie więzi społecznych) czy niechętnego odczuwania dalekiej kultury. Niejednokrotnie ludzie w ogóle nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bo nie mają zasobów finansowych na właściwą ilość trunków oraz tak naprawdę nie spostrzegają prawdziwego sensu niniejszego wydarzenia. Absolutnie nie chodzi tu oczywiście jedynie o mocne alkohole, bo wydatków związanych ze ślubem oraz weselem jest o wiele więcej.

Chrzciny, imieniny oraz inne familijne wydarzenia bez alkoholu nie wyróżniają się faktycznie niczym od owych normalnych. W ustalonym miejscu występuje uznany DJ, na twarzy przyszłych uczestników dominują uśmiechy, Młoda Para odbywa pierwszy taniec w chmurach, rodzice jednej i drugiej strony trwają porwani. W sumie nie ma otumaniającego alkoholu, przez który nierzadko owe przyjemne chwile uciekają w zapomnienie i zastępuje je zawziętość, brak empatii, podłość oraz walki uczestników zabawy.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok