Depilacja laserowa - Depilacja laserem - Epilacja - Trwałe usuwanie owłosienia - Endomed Toruń
Trwałe usuwanie włosów, czyli depilacja laserem
29 listopada, 2016
dekoracje weselne Toruń
Organizacja ślubu: jak dobrać odpowiednie dekoracje?
6 grudnia, 2016

Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Profesjonalny Dj na wesele

Czy wspólnie myślicie o tak wspaniałym pierwszym tańcu, że goście będą naprawdę wzruszeni i długo pozostanie on w ich pamięci? O atmosferze przesiąkniętej tajemnicą, uwielbieniu w oczach najbliższych oraz swoich? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, zdecydowanie potrzebujecie wytwornicy zachwycających chmur.

Ślub jest jednym z najistotniejszych momentów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Wszystkie przygotowania muszą być idealnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ nikt wcale nie chce przeżyć w takiej chwili jakichś niedogodności związanych, przykładowo z arogancją pijanego dj’a, tandetnym tortem weselnym czy nienasyconymi gośćmi ze względu na niedostatek posiłków. Jeśli uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, powinniśmy dużo wcześniej „zająć” sobie u niego termin, porozmawiać o tym, jakie są nasze oczekiwania podczas tej szczególnej okazji, podpisać umowę (która mieści w sobie wszelkie szczegóły), utrzymywać z nim bezpośredni kontakt (dobrze byłoby, by był dostępny przez cały dzień) oraz co najważniejsze – określić zawczasu plan przyjęcia. Dobrze jest jeżeli zjawi się on na nim dużo wcześniej, ażeby przygotować cały sprzęt. Biegły dj nie tylko zadba o piękną scenerię muzyczną, lecz również pociągnie całą imprezę wypełniając ją oryginalnymi zabawami, tańcami integracyjnymi i niewątpliwie dostateczną porcją humoru.

Pomysł na efektowne wesele

By oficjalny taniec nabrał oryginalnego charakteru, powinniśmy zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy tańczyć w bujnych, spektakularnych chmurach unoszących się przy każdym naszym ruchu. Działanie wytwornicy polega na schładzaniu dymu, a następnie przesuwaniu go w kierunku ziemi. W aparaturze musi znaleźć się pokruszony lód albo wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Dymownica zaakcentuje większość efektów świetlnych i spowoduje, że ten wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeśli szukamy takiego przyrządu na własne wesele, powinnyśmy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Decydując się na niego jako na reżysera scenerii muzycznej można liczyć na niezwykły taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można też wpisać w Google wyrażenia „Ciężki dym Warszawa” oraz odnaleźć w efektach propozycje wynajmu takiej wytwornicy. Nadaje się ona na każdego rodzaju imprezy okazjonalne, przykładowo:

  • zabawy taneczne
  • imprezy klubowe, np. z okazji walentynek itd.
  • imprezy prywatne, przykładowo „domówki”
  • przyjęcia firmowe, przykładowo w siedzibie firmy
  • przyjęcia karnawałowe
  • wesela w lokalu
  • studniówki
  • inne przyjęcia okolicznościowe, które potrzebują niepowtarzalnej oprawy wizualnej i dźwiękowej

Oprócz niesamowitych chmur unoszących się w czasie imprezy możemy zapoznać się z propozycją wytwarzania sztucznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti czy wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych często dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, aby osiągnąć zachwycający rezultat „migocących” baniek. Zaś syntetyczny śnieg perfekcyjnie nadaje się na imprezy domowe, klubowe lub pubie. Można go wykorzystywać przez cały rok, niezależnie od tego czy temperatura na zewnątrz sięga +25 lub -25 stopni. Dobrze sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na imprezach rodzaju „Piana Party” z kolei pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w dyskotekach. Wyrzutnia CO2 może być zastosowana na weselu w punkcie kulminacyjnym, eventach bądź koncertach.

Dymownica do wynajęcia

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym „chwytem” na „ukrycie” wszelkich mankamentów, które zachodzą w trakcie tańca. Obłoki osłonią cały parkiet wraz z Waszymi nogami do 20 cm w górę. Wcale nie będzie więc widać, np. kiedy któreś z was stanie partnerowi na nodze. Członkowie rodziny i przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich wzrok będzie skierowany wyłącznie na Wasze pogodne twarze pełne szczęścia. Można oczywiście samemu kupić dymownicę i zapoznać się z jej obsługą. Jeśli zależy Wam natomiast tylko na tym wyjątkowym „tańcu w obłokach”, należałoby ją wynająć wraz z ekipą. Nie będziecie musieli denerwować się, jeśli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Niejednokrotnie wynajmujący uzupełnia ją w specjalny roztwór, który jest w cenie wynajęcia. Trzeba dodać, że w miejsce popularnych kostek lodu (takich, które wsypujemy do drinków) lepiej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Przede wszystkim jest dużo skuteczniejszy, Secundo – dostarcza niewspółmiernie ciekawszy rezultat, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest duży i stanowi około 150 – 250 zł. Pamiętajmy, żeby zapytać wynajmującego czy udostępni nam oryginalne urządzenie. Lepiej nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, gdyż nie zyskamy takiego rezultatu na jaki liczymy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok