agencja reklamowa toruń projektowanie grafiki projektowanie logo toruń
Strony internetowe – co teraz jest modne?
12 kwietnia, 2017
adwokat toruń zrzeczenie się spadku podstawy dziedziczenia
Okiem prawnika – dziedziczenie spadku
17 kwietnia, 2017

Nowoczesne telebimy na imprezy masowe

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

Dzisiaj każda poważniejsza impreza powinna mieć właściwą inscenizację wizyjną i akustyczną. W miejscach, w jakich najważniejsze są: przekaz telewizyjny, dźwięk oraz światło, bez dwóch zdań musimy umieścić innowacyjne – i absolutnie wytrzymałe – urządzenia transmisyjne. Specjalizacja rozrywkowa jest specjalizacją niezwykle wymagającą, gdyż każdy pojedynczy występ albo widowisko sportowe musi spełnić potrzeby większości uczestników. Zawsze czekają oni z niecierpliwością na oryginalne widowisko bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to teraz mocno nowoczesne i bezawaryjne maszyny, przy użyciu których można w trakcie imprezy masowej wyświetlać wielorakie materiały, przykładowo materiały promocyjne sponsorów. Tego rodzaju „monitory” stosuje się jako scenerię spotkań targowych, w czasie rewii mody, konsultacjach oraz wystawach. Szczególnie często można je ujrzeć w domach handlowych, na wystawach i halach sportowych. Mają szansę spełniać funkcję główną (właśnie jak na imprezach muzycznych) lub jako otoczenie (przykładowo w sytuacji meczy piłki nożnej). Odmiennym sposobem na zastosowanie ekranów LED jest zamontowanie ich w sferze miejskiej do wyświetlania materiałów promocyjnych bądź zwykłych informacji, np. warunków pogodowych.

Trzeba jasno powiedzieć, że bynajmniej nie trzeba wkładać odłożonych pieniędzy w tak kosztowny sprzęt. Od jakiegoś czasu nawet duże placówki czerpią z wynajmu telebimów, ponieważ – zwykle w pakiecie – uzyskują obsługę techniczną, m. in. do przyłączenia wszystkich podzespołów przed uroczystością czy jego demontaż niezwłocznie po nim. Za sprawą przenośnej konstrukcji wyświetlacze można w spokojny sposób przemieścić tam, w jakich są teraz nieodzowne. Część przedsiębiorstw, jakie przez wiele lat zajmują się montażem takich wyświetlaczy, są w stanie przygotować tę procedurę w nieomalże godzinę. Można też dowolnie ustawić kąt nachylenia ekranu, jak również manipulować nim wokoło własnej osi.

Wynajem telebimu na konferencje, koncerty i wydarzenia sportowe

Telebim do wynajęcia – albowiem taka formułą często w sieci przedstawia się wyświetlacze ledowe, które udostępniają przeróżne firmy – świetnie sprawdzą się na sympozjach. Częstokroć treść nie potrafi dotrzeć do wszystkich zebranych (trudne jest uzbieranie ich w jednym obszarze), natomiast wyświetlacze sprawnie niwelują niniejszy dylemat. Prócz tego wszyscy widzowie mają szansę faktycznie brać udział w rozmowie, a mianowicie na żywo prosić o rozwianie wątpliwości.

Spektakle i biesiady na łonie natury, przykładowo występy kabaretów, to dodatkowe widowiska, na których muszą obowiązkowo być zamontowane duże wyświetlacze ledowe. Komunikat musi „dojść” do bardzo dużej ilości zebranych i nie musi być skupiony w najważniejszym miejscu. Zazwyczaj obok pojedynczego kluczowego telebimu mocuje się parę innych w odległych rejonach miasta, które pozyskują dodatkowych widzów. Niekiedy takim właśnie zdarzeniem będzie wieczorne wystąpienia licznych kabaretów, a częstokroć występ znanego zespołu. W przypadku kabaretów rzeczywiście mogą spełnić swoje zadanie dwa pojedyncze telebimy, na jakich będą skupiać swoją uwagę widzowie z najdalszych rejonów. W drugim przypadku wskazana jest fachowa inscenizacja, która opiera się na postawieniu najwyższej klasy nagłośnienia, podświetlenia, efektów widowiskowych (np. licznych laserów).

Telebimy na co dzień

Telebimy są perfekcyjnym pomysłem nie tylko na ogromne widowiska, które zrzeszają setki czy tysiące obserwatorów. Są dostrzegalne codziennie, np. w cukierniach albo ogródkach piwnych. Te osoby, które z któregoś względu w sumie nie mogą być w nowym mieście na fajnym zdarzeniu sportowym, mają szansę spokojnie rozgościć się w tzw. „strefie kibica” i spozierać na relację z pojedynku drogiej drużyny. Uczestnicy mają możliwość wówczas liczyć na najwyrazistszą klasę przesyłanego obrazu i wspaniałe emocje. Naturalnie przedsiębiorstwa, jakie wypożyczają takie telebimy, proponują też zadaszoną scenę, mocne drewniane ławy, doskonałe jedzenie i multum dodatkowych zabaw.

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie telebimu?

Jeżeli pragniemy kupować telebim, to opłata będzie chwiać się w zakresie od 11 tys. do 50 tys. złotych. Przyzwoitej klasy, potężne telebimy będą miały wartość od 50.000 zł i więcej. Z całą pewnością bardziej opłaca się wypożyczyć telebim (zwłaszcza, jeżeli widowisko będzie posiadało charakter jednorazowy). Natychmiast po wprowadzeniu w Google, m. in. wyrazów „telebim wynajem”, można stwierdzić, iż ceny „dzierżawy” telebimu w rodzaju sportowym zaczynają się w przybliżeniu od kilkudziesięciu złotych za 24 godziny. Wszystko w sumie jest zależne od konkretnej propozycji firmy (oraz sumy wypożyczonych ekranów LED), jak również zasięgu działań obranej firmy.

Jeżeli zainteresował Cię powyższy artykuł i zamierzasz dowiedzieć się więcej o scenerii audio-wizualnej na różne wydarzenia, wejdź w odnośnik obok – Wynajem telebimów – a pewnie znajdziesz to, czego teraz poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok