odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne
Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż
4 kwietnia, 2017
kancelaria notarialna z Torunia profesjonalny notariusz umowy notariusz sporządzanie dokumentów
W jakich sprawach może doradzić nam notariusz?
12 kwietnia, 2017

Wynajem czy zakup ekranu LED?

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Wyświetlacze diodowe od pewnego czasu są niezmiennym komponentem lokalnej struktury. Punkty, w których są wstawione, nabierają zdecydowanie innego charakteru. Są częściej obchodzone, natomiast materiały promocyjne szybciej są przyswajane przez hipotetycznych Kontrahentów. Technologia LED na pewno ma bardzo dużo zalet, ale absolutnie nie należy do najtańszych. Warunki klimatyczne nie oddziałują w żaden sposób na czytelność ekranu LED, ani na możliwość emitowania poprzez niego treści. Niektóre są tak bardzo jasne, iż widać je z odległości co najmniej kilkunastu metrów. Jednocześnie słońce ogólnie rzecz ujmując nie stanowi większego kłopotu – treści reklamowe są dobrze widoczne. Dzięki wdrożeniu ochrony IP 65 ekrany LED efektywnie działają podczas zawiei, gradu lub burzy. Aktualnie są stosowane jako sztandarowy sposób na potrzeby udostępniania rozmaitych informacji, m in. materiałów promocyjnych kursów walut czy rezultatów sportowych. Jako niebanalne narzędzie marketingowe ekrany LED stały się wprost niezastąpione.

Jaki wybrać telebim?

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest bezsensowne – to kwestia banalna. Aby powiększyć sprzedaż, np. rozwinąć grono solidnych Nabywców i przyciągnąć kolejnych, trzeba bezwzględnie wybrać system promocji. Instytucje, jakie są w stanie przekazać o wiele więcej pieniędzy, będą wprowadzały spoty marketingowe na ogromnych ekranach LED czy rozpowszechniać swoje towary w telewizji. W jaki sposób faktycznie rysuje się nam kwestia z ekranami LED? Czy wynajem ekranów stał się naprawdę taki dochodowy? W jaki sposób ma się rzecz z ekranami LED z perspektywy technicznej? Co uczynić, by po dłuższym okresie (przykładowo po kilku latach) emitował reklamy jak nowy? Krótko mówiąc nie można w skrócie odpowiedzieć na wszystkie pytania, gdyż pewne sprawy wiedzą głównie osoby bardzo dobrze znające branżę.

Rozważając kupno bądź podnajem ekranów LED, trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, jakie mają znaczny wpływ na jego pracę po długim okresie. Wcale nie chodzi jedynie o wartość oraz klasę, na które od razu kierują uwagę konsumenci.

Jakość diod, z jakich został zbudowany telebim

Wyżej wymieniony czynnik przesądza o żywotności ekranu LED, jego jasności i… kosztowności. Wyświetlacze ledowe szczególnie tanie są zawsze zaprojektowane z chińskich diod, które mają wysoce małą wyrazistość oraz są w stanie powodować bardzo dużo kłopotów w czasie konserwacji. Poza tym nierzadko widać nierówny koloryt ekranu, jakie są zwyczajnie odmiennością temperatur, która występuje w diodach o wielorakich barwach. Dużo bardziej opłacalny jest wynajem ekranów LED, które są produkowane w Tajwanie. Mówiąc w skrócie nie łudźmy się jednak – najwspanialsze telebimy są konstruowane w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Metoda zamocowywania pojedynczych diod

Ważne jest też to, czy są nakładane ręcznie czy mechanicznie. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, musimy mieć na względzie to, że pojedyncze diody mogą ulec uszkodzeniu oraz będą wygasać. W efekcie na ekranie będą widoczne czarne punkty, zaś regeneracja również nie należy do najprostszych. Diody instalowane przemysłowo ogólnie rzecz ujmując nie spowodują nam wymienionych kłopotów.

Precyzyjność ekranu LED

W ogóle nie może być zależna od czynników meteorologicznych, np. temperatury powietrza lub nasłonecznienia. Jasność rzędu 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, ażeby móc wyświetlać reklamy w dowolnych warunkach, nawet podczas dotkliwych śniegów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Powinniśmy koniecznie zerknąć na oprogramowanie, przy użyciu którego będziemy mieli możliwość wdrażać poprawki na telebimie, a konkretniej transmitować nowe treści promocyjne, łączyć je w wybranej kolejności etc. Bardzo dobrze by było, jeżeliby ekranem LED można było kierować na odległość (a mianowicie przez Internet). Jednym spośród najpopularniejszych programów jest bez wątpienia Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Można przy jego użyciu aranżować naprawdę rozbudowane zestawienia materiałów promocyjnych, a taka możliwość zarówno dla firmy wypożyczającej ekran LED, jak i dla oferenta, jest niezwykle ważne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Wszystko zależy od tego, w której lokalizacji będzie zainstalowany, jaką będzie posiadać wielkość oraz klasy. W przypadku kiedy wynajmiemy chiński telebim, to na sto procent powinniśmy brać pod uwagę to, że będzie nastręczać sporej liczby modernizacji, natomiast w późniejszym czasie – sporych wydatków. Telebim ma istotną przewagę ponad pozostałymi wewnętrznymi przekaźnikami reklamy, np. billboardami. Inna jest najzwyczajniej w świecie dostrzegalność obrazu. Potencjalni klienci ogromnie zwracają uwagę na ruchome treści promocyjne, które pochłaniają porównywalnie jak obrazy w kinie. Dla niektórych osób cena wynajęcia telebimu na pewno jest stawką zaporową, zaś na zamontowanie ekranu LED trzeba mieć dodatkowe pozwolenie (krótko mówiąc nie możemy umieścić zaprezentowanego wielkiego obiektu „obojętnie gdzie”). Warto mieć na uwadze, że wyświetlacze LED absolutnie nie mogą być instalowane wertykalnie do jezdni, gdyż rażą wzrok kierowców – są więc rozpatrywane troszeczkę jak zagrożenie. Trzeba jednakże odkupić czy wypożyczyć doskonałej jakości telebim, gdyż Kontrahenci w takim przypadku dużo lepiej pamiętają materiały promocyjne. Natomiast firmy dużo lepiej płacą za projekcję materiałów, bowiem wpływa to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaciekawiony opisaną metodą reklamy, kliknij w link mieszczący się w tym miejscu – Wynajem ekranów

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok