Co to są haluksy najlepszy Aparat korygujący haluksy metody leczenia haluksów bez operacji
Haluksy – w jaki sposób zapobiegać? Kiedy zastosować leczenie zachowawcze a kiedy operować?
23 marca, 2019
Wynajem Autokarów Toruń – koszt najmu
1 sierpnia, 2019
Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

Już niedługo pożegnamy zimowe, grube ubrania. Dzień staje się coraz dłuższy i za chwilę pojawią się pierwsze krokusy. Jest to też wspaniały okres na o to, jak wygląda nasza skóra. Przez zimowe miesiące nasza skóra wypoczęła od słońca, dlatego jest to najlepsza pora na depilację laserową.

Jak przygotować się do zabiegu?

Do wizyty w salonie kosmetycznym należy odpowiednio przygotować. Jakiś czas przed planowanym zabiegiem powinno się zrezygnować z usuwania zbędnego owłosienia depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W Polsce muśnięta słońcem skóraod listopada do kwietnia nam nie zagraża, jednak zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Około miesiąc przed wizytą u kosmetyczki koniecznie trzeba przestać stosować maści z witaminą A.

Dzień zabiegu

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Należy też wstrzymać się od stosowania maseł. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Jednym z takich laserów jest Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Przez to zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy i zminimalizowane są niechciane następstwa.

Zabieg

Czas zabiegu zależy od od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Aby uzyskać maksymalny efekt niezbędne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że pomiędzy sesjami koniecznie trzeba robić przerwy, trwające około trzydzieści dni. To od typu skóry zależy zalecana liczba zabiegów, średnio wystarczają 3-4.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Długie kąpiele, odprężające chwile w saunie i wyjścia na basen nie są wskazane. Przez jakiś czas powinno się przed złuszczaniem naskórka. Zabieg ten upiększający wpływ na kondycję skóry, jednak po depilacji laserowej może podrażnić skórę. Trzydzieści dni po depilacji laserowej należy w stu procentach zrezygnować z opalania.

Początek wiosny to najlepszy moment na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Depilacja laserowa to gwarancja pięknego ciała na wakacjach.

Depilacja Depilacja laserowa – zalety

Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Problem niechcianego owłosienia pozwala rozwiązać depilacja laserowa. Sposób ten ma wiele zalet, spodoba się to zwłaszcza tym, którym zależy na efektywności i bezpieczeństwie zabiegu.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik barwnika w skórze, który pozwala bardzo precyzyjnie dostosować moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zlikwidowane zostało ryzyko poparzeń . W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Wystarczy kilka chwil

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w dwie soczewki depilacja przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała to zaledwie kilka minut.

Skuteczność zabaiegu

Depilacja laserowa to bardzo trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby trwale trwale usunąć niechciane włoski.

Wysoki komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób usuwania zbędnego owłosienia. Stosowanie najnowszych technologii daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa dla skóry, ale także trwałości i szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest także dobrą metodą, dla osób, które borykają się z trudnym do zwalczenia problemem jakim są wrastające włoski.

Najskuteczniejsza metoda depilacji- depilacja laserowa

Wiosną musimy zatroszczyć się o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować się na letni czas. Warto pamiętać o właściwym natłuszczeniu skóry, gdyż niskie temperatury oraz suche, ciepłe pomieszczenia negatywnie oddziałują na nasza skórę. Wiosenne miesiące, to też dobry czas na depilację laserową, która jest najskuteczniejszą metodą depilacji. Rezultaty widać już po pierwszym zabiegu, aby uzyskać maksymalny efekt należy wykonać kilka zabiegów.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia pozwala na zawsze usunąć włoski i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Wybierając depilację laserową, należy poszukać gabinetu z odpowiednim laserem i dobrze wyedukowanymi specjalistami. Polecany jest laser Palomar Vectus.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, który dodatkowo zabezpiecza skórę. Ogromnym plusem są też dwie końcówki zabiegowe, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie powinno się usuwać owłosienia w sposób mechaniczny – czyli poprzez depilator i zabieg z wykorzystaniem wosku, czy pasty cukrowej. Wykazane jest używanie w tym czasie jednorazowej maszynki do golenia . Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się u osób, które chorują na epilepsję. Po zabiegu nie należy się opalać i wskazane jest używanie kremów z wysokim filtrem.

Jedynie depilacja laserowa gwarantuje trwały efekt i pozbycie się niechcianego owłosienia. Wioną warto zadbać o skórę i zaplanować zabiegi.

Depilacja Laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok