Profesjonalne zabiegi usuwające miejscową tkankę tłuszczową

Adwokat Toruń - Adwokat sprawy rozwodowe - Adwokat sprawy karne - Adwokat sprawy cywilne - Dobry adwokat Toruń
Adwokat – zawód pełny pasji
16 marca, 2017
kursy i szkolenia dla kierowców pogotowia ratunkowego kursy na pojazdy uprzywilejowane Toruń
Kierowca ambulansu – uprawnienia, kursy, zagrożenia
17 marca, 2017

Profesjonalne zabiegi usuwające miejscową tkankę tłuszczową

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Aktualnie dzięki medycynie estetycznej mamy szansę w wygodny, chociaż czasem niezmiernie drogi sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Redukowanie zmarszczek, leczenie blizn, aktywne wyszczuplanie, modelowanie ust bądź redukowanie cieni pod oczami – to zaledwie wybrane z grona niezwykłych zabiegów poprawiających wygląd. Dzięki rewolucyjnym metodom mamy szansę efektywnie walczyć z oznakami przemijającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet nadmiernym owłosieniem. Ludzi nadal interesuje motyw długotrwałej młodości i pięknego ciała. Jakie zatem środki wytworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Mobilizowanie naturalnych mechanizmów odbudowy skóry

Jednym z popularniejszych zabiegów z działu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się zwartość skóry oraz jej elastyczność. Blizny i niejednolity kolor po kilku sesjach właściwie są niewidoczne. Osoby, które chcą polepszyć kondycję skóry, ujednolicić jej kolor oraz zredukować zmarszczki, z pewnością będą usatysfakcjonowane. Na wyniki w sumie nie musimy bowiem powoli czekać. Stymulacja głębokich warstw skóry sprawia wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny. Kuracja Dermapen staje na wysokości zadania w złożonym redukowaniu łysienia, redukcji blizn powypadkowych oraz korekcie widoczności rozstępów. Podczas zabiegu skóra jest przerywana, zaś do jej wnętrza docierają mieszanki aktywne, np. preparaty na bazie krzemionki. Komórki skóry są motywowane do szybkiej odbudowy.

Medycyna estetyczna wynalazła remedium na otyłość

Życie w ciągłym pośpiechu, picie alkoholu, stres i wiele innych składników wpływa na pojawienie się zbędnych kilogramów. Trzeba jednoznacznie potwierdzić, że otyłość jest trudnym problemem współczesnego świata. To nie wyłącznie przedmiot natury estetycznej, lecz co najważniejsze choroba. Organizm pobiera bardzo pożywne pokarmy i mówiąc w skrócie nie jest w stanie ich do końca spożytkować. Co zrobić z nieprzydatnymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna przechowywać tkankę lipidową pod powierzchnią skóry, natomiast jeżeli jest jej już zbyt wiele, zaczynamy mieć komplikacje z krążeniem, chodzeniem po zakupy itd. Forma fizyczna zdecydowanie się więc pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim kłopotom, zaś badaczom udało się przygotować kilkanaście zabiegów, które mają za zadanie zredukowanie zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie mamy szansę zapoczątkować od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

Jeżeli planujemy pozbyć się zbytecznej tkanki tłuszczowej, nieestetycznych grudek pod skórą oraz ujędrnić ciało, to świetne efekty zaraz po kilku sesjach zapewnia Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie specjalne głowice. Skuteczność pierwszej oparta jest na ultradźwiękach, jakie przenikają w głąb ciała i rozbijają tkankę lipidową. Druga głowica jest wykorzystywana do drenażu limfatycznego, co znaczy, że oddzielone komórki tłuszczowe migrują przez limfę do wątroby, a w końcu są wydalone z układu. Ta nowatorska technika wykorzystuje naturalne mechanizmy zachodzące w ludzkim organizmie. Zabieg nie powoduje bólu, wygodny i absolutnie nie wymaga zastosowania dodatkowych narzędzi chirurgicznych. Jakich efektów możemy się spodziewać? Tak naprawdę po pierwszej wizycie mamy szansę stracić szacunkowo 2-4 cm w obwodzie ciała. Żeby osiągnąć jeszcze wspanialsze efekty trzeba zrobić od 4 do 6 zabiegów, stosować odpowiednią dietę i pić blisko 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po wizycie może dać się zauważyć zaognienie skóry, które zanika jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Maximus – urządzenie do zadań specjalnych

Otrzymanie perfekcyjnego wyglądu nie wiąże się tylko z minimalizowaniem ilości niepożądanych kilogramów. Audycje telewizyjne, w jakich znajdują się osoby z otyłością, nie pokazują nam co w rzeczywistości ma miejsce ze skórą. A reguła jest taka, że traci ona elastyczność, pojawiają się rozstępy, a czasami ogromne obszary opadłej skóry (przeważnie na brzuchu). Zamiast ścisłej diety warto skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu można ulepszyć zarys sylwetki i równocześnie zadbać o skórę. Dokładna mobilizacja naskórka, skóry właściwej i mięśni zmniejsza liczebność komórek lipidowych, zwiększa sprężystość skóry, ma działanie odmładzające, reguluje krążenie krwi i redukuje zmarszczki. Zabieg musimy zwykle powtórzyć od 3 do 4 razy, ażeby osiągnąć zadowalające efekty. Realizuje się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki temu urządzeniu można również ograniczać zmarszczki wokół ust oraz profilować owal twarzy. Tu kosmetyczka wykorzysta miniaturową głowicę, która dobrze uderzy w źródło problemu. Już po pierwszej sesji daje się spostrzec zminimalizowanie zmarszczek oraz bardziej zauważalne policzki. Jeśli zamierzamy uzyskać spektakularny wynik w niezwykle krótkim czasie, możemy wybrać 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Wraz z otyłością może towarzyszyć nam poczucie ciężkości stóp oraz opuchnięcia. Niniejsza dysfunkcja jest często omijana w sondażu z lekarzem lub kosmetyczką (przed kuracją). A tymczasem możemy się uwolnić również od takiego problemu. Dzięki Endermologii LPG albo terapii Icoone na pewno polepszy się nasz komfort życia. Ich leczenie opiera się na niwelowaniu płynów tkankowych oraz usprawnieniu krążenia krwi w miejscach objętych dyskomfortem. Więcej informacji zdobędziesz tutaj – http://depilacja-laserowa.torun.pl

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok