Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Rekonstrukcja zniszczonych włosów
22 listopada, 2016
Depilacja laserowa - Depilacja laserem - Epilacja - Trwałe usuwanie owłosienia - Endomed Toruń
Trwałe usuwanie włosów, czyli depilacja laserem
29 listopada, 2016

Mikroelementy są bardzo istotne dla właściwego funkcjonowania naszego organizmu Awitaminoza , bowiem tak inaczej oznacza się deficyt witamin w organizmie, może prowadzić do tak poważnych schorzeń i dysfunkcji jak wady wzroku, zmiany skórne, bóle mięśni, czy wypadanie włosów. Dużo trudniejszymi skutkami braku witamin i minerałów są wypadanie zębów, zakłócenia narządów płciowych, a nawet opóźnienie wzrostu czy mała krzepliwość krwi. Bez stosownej diety nasz organizm zaczyna po prostu szwankować.

Mechaniczne przekształcanie jedzenia i stosowanie syntetycznych nawozów przyczyniło się do do redukcji elementów odżywczych w zjadanych przez nas artykułach. Eksperci twierdzą, że dziś jabłka maja przeciętnie 60% mniej witaminy e, niż te uprawiane przed rokiem 2000. Porównywalnie jest z innymi produktami. Znaczy to, po porstu tyle, że jedząc nawet najwyższej jakości produkty dostarczamy sobie za skromną porcję witamin i minerałów. Jak więc bronić się przed zbyt niewielką zawartością elementów odżywczych w diecie? Na pomoc przychodzą nam suplementy diety, które uzupełniają niedobory witamin, pomagają wyszczupleć i jednocześnie zabijają takie bakterie jak choćby Helicobacter Pylori. Preparaty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to naturalne mieszanki które dobrze jest trzymać w swojej domowej apteczce.

Jakich witamin i minerałów brakuje nam najbardziej?

Z upływem czasu tracimy co raz większą ilość elementów odżywczych wskazanych do poprawnego działania. Jednakże proces starzenia się naszego ciała nie jest jedynym czynnikiem deficytu witamin i minerałów. Życie w stresie, niezdrowa dieta, a nawet przeciętne uprawianie sportów mogą przyczynić się do utraty istotnych dla naszego zdrowia składników. Krzem, witamina D i witamina B12 to składniki odżywcze bardzo ważne dla naszego organizmu. Ilość krzemu rzeczywiście zmniejsza się wespół z wiekiem. Niedostatki tego mikroelementu mogą przysparzać problemy kości i stawów, przesadne wypadanie włosów, starzenie się i różne zapalenia skóry, a także kruszenie się płytki paznokcia Niestety w wyniku przetwarzania produktów jadalnych zredukowano ilość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym umożliwia wyrównanie poziomu krzemu w organizmie.

A jak wygląda sytuacja z z witaminami? Badania informują, że prawie 100% Polaków ma niedobory witaminy D, którą w naturalny sposób dostarcza nam światło słoneczne. Niedobór witaminy wywołuje obniżenie odporności, podwyższenie ryzyka cukrzycy i choroby kości. Pomimo, że jest ona zawarta w tak ochoczo zjadanych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero konsumowanie kapsułek z witaminą D całkowicie uzupełni jej braki. Z kolei witamina B12, która jest strażniczką zdrowia psychicznego, chroni nas przed niedokrwistością, apatią, nadwyrężeniem mięśni, zaniżonym ciśnieniem krwi, jak i przed dysfunkcjami oczu. Ubytki tej witaminy są przeważnie wywołane przez zbyt niską porcję spożywanego mięsa i nabiału. Właściwie zracjonalizowana dieta i spożywanie witaminy B12 w pastylkach sprawi, że będziemy cieszyć się świetnym samopoczuciem na długi czas.

Suplementy diety kontra bakterie

Owszem, niektóre z suplementów diety mogą zwalczać szkodliwe dla ludzkiego organizmu bakterie, tak jak dla przykładu Helicobacter Pylori. Nosicielami tej bakterii jest w Polsce nawet 80% populacji. Helicobacter jest w stanie wywoływać tak istotny uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być unieszkodliwiona tylko jednym przeciwciałem – immunoglobuliną IgY, obecną w preparacie Pyloxim, określanym także pod nazwą Pylox. Podany przez nas suplement diety został stworzony w Japonii, gdzie realizuje się niesłychanie specjalistyczne eksperymenty nad zwalczaniem Helicobacter Pylori.

Specyfik tworzy się w niezwykle specyficznym procesie. Na początku wprowadza się unikatowy antygen do układu krwionośnego danego gatunku kury. Składane przez kury jajka wzbogacone są o powieloną porcję przeciwciał, które zostają kolejno odizolowane. W ten sposób powstaje immunoglobulina Y, która po konsumpcji wnika do do jamy brzusznej. Żerujące tam bakterie Helicobacter odrywają się od błony żołądka i zostają definitywnie unieszkodliwione. Pyloxim to absolutnie naturalny środek i optymalne uzupełnienie dziennej diety.

Suplementy diety oddziałują nie tylko na nasze zdrowie, ale również na usposobienie. Uzupełniają ubytki witamin, pokonują niekorzystne bakterie i pozwalają stracić nadmierne kilogramy. Dzisiaj suplementy diety są reakcją na obniżającą się ilość witamin i minerałów w artykułach spożywczych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są zdecydowanie niższe niż dwie dekady temu. Jest to wynikiem nie tylko transformacji środowiskowych, ale głównie chemicznych substancji do nawożenia roślin stosowanych w gospodarstwach rolnych. Warzywa i owoce są obecnie produkowane na dość dużą skalę, co wpływa na ich jakość i walory smakowe. Jedzenie zdrowych posiłków nie pokrywa dziennego zapotrzebowania na elementy odżywcze. Przez to kluczowe jest przyjmowanie witamin i minerałów w formie suplementów diety, by cieszyć się dobrym zdrowiem na długi czas.

Środki Pyloxim i Power Si sprzedawane są w sklepie online www.medycynanaturalna.pl. Zadbaj o swoje zdrowie i doskonałą kondycję. Klikając w podany przez nas odnośnik znajdziesz idealne suplementy dla dzieci i dorosłych:Pyloxim

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok