Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

Dj łódź profesjonalny dj dj na imprezę
Etapy przygotowania dobrej imprezy – DJ, żartobliwe zaproszenie i menu
4 kwietnia, 2017
Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez
Wynajem czy zakup ekranu LED?
7 kwietnia, 2017

Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Szczupły brzuch jest marzeniem dużej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak i panów. Fajnie by było, gdyby był zjawiskowo umięśniony oraz odrobinę twardy (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka sfera ciała, na której zależy nam najbardziej w trakcie wykonywania ćwiczeń i przy wcielaniu w życie rozmaitych diet. Osoby, które sporo ćwiczą, są w stanie chwalić się kolegom i koleżankom ślicznym, płaskim brzuszkiem i triumfalnie kursują po plaży bądź odpoczywają na leżakach nad jeziorem. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem brzuch jest tą sferą ciała, która ujmuje płeć przeciwną. Można jednak ujrzeć takie osoby, którym absolutnie nie zależy na przesadnym negliżu oraz w zasadzie nie ukazują tak łatwo wyrzeźbionego brzuszka. Nad sylwetką trzeba pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeśli zamierzamy leżeć po pracy na sofie zamiast iść na fitness w wodzie lub ćwiczyć z trenerem, to z całą pewnością absolutnie nie zrealizujemy tego pragnienia. Zamiast wzorzystego bikini lub kąpielówek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli zakładać okropne kostiumy, tankini ze spodenkami albo spodenki i t-shirt. Każdy powiada: musisz wszystko sobie zaplanować, wystarczy optymalna dieta oraz dużo ruchu. Jednak czy na pewno? Czy jest to poważnie takie naturalne, jak podkreślają osoby z naszego otoczenia? Czy dobra jest dieta zawierająca warzywa i owoce, trochę ruchu i co najistotniejsze – brzuszków, żeby można było chwalić się wszystkim naokoło zjawiskowym brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie krótko mówiąc nie opiera się jedynie na wspomnianych prostych rzeczach, lecz ponadto na genetyce, czyli podatnościach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Nie można „spalić” tkanki lipidowej jedynie w pewnym miejscu, obowiązkowy jest kompleksowy trening wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszczyk magazynowany w ciele spala się proporcjonalnie, to znaczy – w dowolnej partii ciała symetrycznie do liczby komórek tłuszczowych. Odchudzanie zachodzi wielostronnie, tyczy się wszystkich części ciała, a reklamy w Internecie, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, najzwyczajniej w świecie naciągają. Podstawową rolę odgrywa tu genetyka, bo niektóre osoby mają silniejsze tendencje do gromadzenia tkanki tłuszczowej tylko z tego względu, iż ich przodkowie oraz różne inne osoby z rodziny, także miały z tym niemały dylemat. W trakcie wykonywania tylko pojedynczych brzuszków nie ulega wątpliwości absolutnie nie pozbędziemy się szpecących fałdek, ponieważ w tym czasie będziemy przetwarzać ograniczoną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch utwardzają mięśnie w przygnębiającej nas okolicy i po niedługim czasie niekiedy może się okazać, iż posiadamy tam dużo więcej centymetrów niż sądziliśmy. Mięśnie nabierają siły (wykształci się nam mocne podparcie), tymczasem tłuszcz pozostanie.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Prócz zrównoważonej diety i sportu kompleksowego (czyli treningów działających w interesie całego ciała, a nie jedynie wyselekcjonowanej partii), mamy możliwość zaczerpnąć z profesjonalnego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. W ogóle nie chodzi tu jednak o to, żeby przez 24 godziny uczęszczać na masaże jakimiś wymyślnymi urządzeniami…i podarować sobie owe sprawy wyszczególnione powyżej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą zintegrowane – zrównoważona dieta, siłownia oraz kuracje kosmetyczne, jakie ujędrnią naszą skórę, usuną cellulit, wyrównają fałdki w miejscach, na jakie dieta i ćwiczenia nie są w stanie nic zaradzić.

Ostatnio takim godnym uwagi zabiegiem jest między innymi liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem aparatury Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu możemy skutecznie zredukować oporny tłuszczyk z kluczowych miejsc, przykładowo na biodrach. Chodzi tu nie tylko o oszałamiające odchudzenie po pierwszym zabiegu, lecz usunięcie miejscowej tkanki tłuszczowej. Odrębna głowica wciąga w regularnych odstępach fałdki skóry, zaś ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe. Są one w następnej kolejności wydalane z organizmu przez limfę, a w dalszej kolejności – przez wątrobę. Możemy również zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd zewnętrzny skóry, jej sprężystość, wyszczupla sylwetkę, usuwa cellulit oraz minimalizuje miejscowy tłuszczyk. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa nie tylko na komórki tłuszczowe, ale też na mięśnie. Zaś konkretnie: aktywizuje skórę właściwą, tkankę pod powierzchnią skóry oraz mięśnie, by ekspresowo oraz efektywnie wyszczuplić ciało. Oporny tłuszczyk przybiera formę płynną, bowiem wpływają na niego fale elektromagnetyczne. Zaś ta okoliczność przyczynia się do tego, że nasza skóra oraz muskuły są dokładnie rozgrzane. Owym urządzeniem wolno również łagodzić głębokość zmarszczek dookoła oczu i ust, jak również kształtować owal twarzy. Sporo osób decyduje się poza tym na sesje z zastosowaniem endermologii, np. na masaż w wykorzystaniem próżni. To najprawdopodobniej najciekawsza możliwość, gdyż trzeba wdziać specjalistyczny strój, a kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „ślizga się” po tymże kostiumie.

Jeżeli zaintrygował Cię ten materiał, wypatrujesz ciekawego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuszku to wejdź w odsyłacz z boku – Odchudzanie – a może przeczytasz właśnie to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok