Toruń - usługi ogrodnicze projektowanie ogrodów - ogrodnictwo Toruń
Firma ogrodnicza
15 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow
Dekoracje weselne sal i kościołów
28 sierpnia, 2019
Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia LPG to nowatorski zabieg, którego zadaniem jest wymodelowanie sylwetki, przez walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, rozstępami czy cellulitem. Ten nowy patent to rodzaj masażu mechanicznego, wykonywanego przy użyciu specjalnej głowicy, który daje klientkom niezwykły komfort i relaks. Tego typu leczenie jest zupełnie bezinwazyjne i pozwala na wygładzenie skóry zaledwie po kilku zabiegach. Zostało stworzone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, marzących o pięknym wyglądzie bez ścisłej diety i wyczerpujących ćwiczeń. Endermologię można stosować na całym ciele lub punktowo na przykład na brzuchu, udach, pośladkach czy twarzy.

Na czym polega Endermologia LPG ?

Endermologia LPG przeporwadzana jest przez odpowiednio przeszkolonego kosmetologa lub lekarza. Pierwszy zabieg poprzedza rozmowa, w ciągu której specjalista odbywa z pacjentem niedługi wywiad, dzięki któremu oceni styl życia, ogólny stan zdrowia oraz wniknie w problem oraz idące za nim oczekiwania.

Przeznaczona do wykonania zabiegu maszyna, jest zaopatrzona w opatentowane rolki umieszczone w głowicy. Cykl masażu polega na zasysaniu i ugniataniu skóry w kilku kierunkach o regulowanej sile, który wzmaga proces lipozy – uwolnienia tłuszczu , pobudza krążenie krwi i metabolizm, a także wspomaga wydalanie z organizmu toksyn i produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Na czas trwania zabiegu pacjent wkłada specjalny jednoczęściowy kostium, który podnosi komfort i zapobiega szczypaniu skóry czy zaciąganiu włosków, przy czym ułatwia przesuwanie rolek. Właściwie wyregulowana i dopasowana do pacjenta siła masażu sprawia, że zabieg nie wymaga znieczulenia, jest zupełnie bezbolesny, a jego działanie wpływa na dobre samopoczucie. Zwykle zabieg trwa 30 – 45 minut, a dla uzyskania doskonałych efektów zaleca się przyjecie serii 12 – 20 zabiegów, pobieranych nie częściej niż 2 – 3 razy w tygodniu.

Co się dzieje po zabiegu?

Endermologia LPG przynosi wiele dobrych efektów. Już po 3 zabiegach, stają się one zauważalne: zlikwidowany nadmiar tkanki tłuszczowej wyraźnie wpływa na zmniejszenie obwodów konkretnych partii ciała, co korzystnie działa na kształt sylwetki, która wspaniale się wyszczupla i modeluje. Na dodatek cellulit zostaje pomniejszony, a blizny, rozstępy i zmarszczki są o wiele mniej widoczne i mocno wygładzone. Endermologia LPG ma też świetny wpływ na skórę. Pomaga ją ujędrnić i rozświetlić, dzięki czemu skóra nie jest już wiotka, a zregenerowana i odmłodzona. Dodatkowymi efektami zabiegu są pobudzenie krążenia limfy i krwi, zmniejszone obrzęki i generalne rozluźnienie napięcia ciała.

O czym należy pamiętać po przyjęciu zabiegów Pielęgnacja ciała po zabiegach

Po zabiegu endermologii LPG mogą ukazać się małe siniaki, a na 3 – 4 dni skóra może być miejscowo czuła na dotyk, z tego powodu szczególnie znaczące jest zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji. Jest to takie istotne ze względu na to, że poprawna dbałość o stan zdrowia i samopoczucie pomoże w zachowaniu efektów endermologii na dłużej.

Trzeba przede wszystkim pić dużo, zaleca się 2 – 2,5 litra, niegazowanej wody, która wspiera wydalanie tkanki tłuszczowej i toksyn z organizmu. Tak samo kluczowe jest utrzymanie zdrowej diety. Przede wszystkim dobre będzie jedzenie z małą zawartością soli, sodu, tłuszczów oraz niskim indeksem glikemicznym.

Zatrzymaniu ciągłych efektów endermologii pomaga również systematyczna fizyczna aktywność. Należy jednak uważać, by nie przemęczać organizmu i stosować lżejszą formę gimnastyki, która wesprze w zachowaniu sprawności i zdrowia, a także przyczyni się do ciągłego spalania tłuszczu.

Trzeba także zadbać o odpowiednie nawilżenie ciała, zwłaszcza w partiach, w których były obecne blizny, rozstępy albo cellulit. W tym celu dobrze jest stosować balsamy albo emulsje ujędrniające. Ich składniki pomnożą działanie oraz zwiększą zadowolenie z zabiegu.

Zalecane jest, aby po zakończeniu serii zabiegów, na jednej nie poprzestawać. Zastosowanie zabiegów przedłużających efekty raz na miesiąc lub dwa, zapobiegnie ponownemu zaleganiu tłuszczu w tkankach.

Przeciwwskazania korzystania z endermologii LPG

Pomimo wszystkich zalet endermologii LPG i działania, które jest zupełnie nieinwazyjne i bezpieczne istnieje sporo przeciwwskazań, do przeprowadzenia tego zabiegu. Znaczna część z nich jest związana bezpośrednio ze stanem zdrowia i kondycją organizmu pacjenta. Do najbardziej istotnych należą w głównej mierze najcięższe choroby, takie jak aktywne nowotwory lub choroby krwi (wraz z przyjmowaniem leków np. przeciwzakrzepowych) oraz układu krążeniowego, jak zapalenie żył i żylaki.

Wykluczenie stanową także urazy i choroby skóry (np. bielactwo), infekcje oraz przepuklina. Decydowanie się na zabieg nie jest też zalecane kobietom karmiącym piersią oraz kobietom w ciąży. Najwcześniej, endermologię LPG można wykonać 5 miesięcy po naturalnym porodzie dziecka oraz 7 miesięcy po cesarskim cięciu.

W przypadku osób, które mają założone implanty lub kolczyki nie ma zakazów do wykonania zabiegu, ale trzeba pominąć te części ciała w trakcie endermologii LPG. Nie należy także poddawać zabiegowi takich sfer, gdzie występują pieprzyki, tłuszczaki, świeże blizny albo w stanie zapalnym. Te miejsca także trzeba ominąć.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok