Dekoracje weselne sal i kościołów

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG
25 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy działalność – jakie są formy opodatkowania
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne sal i kościołów

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie ma miejsca, bez planowania dekoracji na wesele, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Ogromny wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie idealnej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być jednak wyszukane, ani drogie, by były doskonałym elementem wystroju wnętrz, robiły wrażenie oraz były dobrze wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać takie elementy, jakie będą pasowały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie przyjemnego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich przesadnie dużo, żeby nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje przede wszystkim na dekoracji ołtarza, drogi do niego oraz naw bocznych. W tym celu najlepiej sprawdzają się świece, kwiaty oraz szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece potrafią stworzyć unikalny klimat, zwłaszcza w półmroku panującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, by były one poukładane z głową, aby nie przeszkadzały gościom w komfortowym przemieszczaniu się i nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą uroku wystrojowi, ale również ochronią przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je wzdłuż ławek, by stworzyć korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, jednak równie dobrze można dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który udoskonali wygląd przejścia oraz doda mu elegancji. Zazwyczaj takie chodniki są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Kwiaty i bukiety mają duże zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, które para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniejszą liczbę kwiatów żywych i nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach oraz przy ołtarzu. Często rozrzuca się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na wesele poprawi też wystrój sali lub będzie ciekawym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

DEKORACJE WESELNE NA SAMOCHÓD

Dekorując samochód też można popisać się kreatywnością. By ten pomysł nie kończył się na wypożyczeniu specjalnego auta, można je także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Wciąż do najbardziej popularnych weselnych ozdób na samochód należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przypina się z tyłu auta i są one dostępne w wielu wzorach i kolorach i mogą mieć zabawne nadruki. Równie dużym zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, koralikami, kokardami nawet balonami oraz innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpasują się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które ozdobią salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując wesele. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a potem otoczenia i części wyznaczonej do tańca. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także aranżacja świateł scenicznych, które stworzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zwykle bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej zostanie udekorowana z uwagi na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie współgrać tak, by zbudować niepowtarzalny klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, ozdobnych materiałów i wszelkich podwieszanych dodatków np. girland, balonów, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z reguły ma najwyższą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przygotowanie go wymaga troski o detale. Wśród najważniejszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również niewielkie podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na wesele są pokrowce, które dopasowuje się pod względem kolorów i wzorów. Ponadto jest sporo ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych girland, świateł i oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz ankiety i plakaty, które staną się doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki śmiesznym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami weselnymi jest dużo i z pewnością każda z par znajdzie coś w swoim guście.

 

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok